Valentino

ObliqueCreation OSCAR De La Renta Passioni Alexandre.J Engelsrufer Oblique creation Mathilda M Mathilda M Artdeco Oblique creation Luxusni Parfémy Karla Ruiz Karla Ruiz Luxusní Parfémy Oblečení Italská Elisa Cavatetti Šperky Kožená obuv Dětské zboží Phyris Skin Care Concept luxusní kabelky Daniela Dallavalle Artdeco Luxusní Parfemy Oblique creation Oblique creation Oblique creation Oblique creation PennyBleck Cromia Made In Italy Elisa Cavaletti EPICA dámské boty Alexander.J Oblique creation Daniela Dallavalle Daniela Dallavalle Daniela Dallavalle Daniela Dallavalle
Valentino

Parfémová značka Valentino mě těší čím dál víc. Naposledy novinkou s jasným a stručným názvem Donna. Jaká je? Poselství dámského parfému Valentino Donna přináší jednoznačně radost, ryzí pocit ženskosti a vědomí přitažlivosti. Na jeho přípravu potřebujete notnou dávku vanilky, zapudrujte o trochu víc než obvykle, odšťavněte italský bergamot, přidejte čerstvě natrhané bulharské růže, absolutní kosatec, potáhněte voňavou kůží a nakonec dodejte pačuli.

Přesný poměr ingrediencí střeží jako oko v hlavě Sonia Constant a Antoine Maisondieu, šéfkuchaři v této parfémové kuchyni. Tandemu se podařilo vytvořit hladivou, květinově – chypre vůni. Prim hraje vanilka a smyslný kosatec, velmi výrazná je i kůže. Voní jako něco nového, co jste si právě koupily a těšíte se na premiérové použití. Valentino je přeborníkem intuitivního napojení na ženskou duši, jeho parfémy jsou další formou, jak ženy „obléknout“. Lehce orientální Donna bude doma všude tam, kde dovolíte své ženské stránce se naplno projevit. P.S: Impozantní vůni můžete obdivovat i zvenku, masivní flakon se neokouká ani po vypotřebování vůně.

Řadit podle:
Zobrazit:
seznam mřížka
Valentino Donna
Popis produktu Parfémovaná voda Valentino Donna vás osloví, jste-li romanticky založená žena, kte..
Založeno na 0 recenzích.
1 750 Kč Bez daně:
1 750 Kč
Valentino Donna tělový crém 200ml
VALENTINO VALENTINO DONNA Tělové mléko pro ženy 200 ml Valentino Valentino Donna symbolizuje křeh..
Založeno na 0 recenzích.
1 300 Kč Bez daně:
1 300 Kč
Valentino Uomo toaletní voda pro muže 100ml
Popis parfému Valentino Uomo Valentino Uomo je toaletní voda pro muže prezentující ležérní styl. Ori..
Založeno na 0 recenzích.
1 690 Kč Bez daně:
1 690 Kč
Valentino Valentino Donna, Sprchový Gel - 200ml
Valentino Valentino Donna, Sprchový Gel - 200ml Valentino Valentino Donna symbolizuje křehkou, je..
Založeno na 0 recenzích.
1 200 Kč Bez daně:
1 200 Kč