Valentino

EPICA dámské boty Daniela Dallavalle Daniela Dallavalle Daniela Dallavalle Daniela Dallavalle Oblique creation Alexander.J ObliqueCreation OSCAR De La Renta Passioni Alexandre.J Oblique creation Engelsrufer Mathilda M Artdeco Mathilda M Oblique creation Luxusni Parfémy Karla Ruiz Karla Ruiz Oblečení Luxusní Parfémy Italská Elisa Cavatetti Kožená obuv Šperky Dětské zboží Phyris Skin Care Concept luxusní kabelky Artdeco Daniela Dallavalle Luxusní Parfemy Oblique creation Oblique creation Oblique creation Oblique creation PennyBleck Cromia Made In Italy Elisa Cavaletti EPICA dámské boty
Valentino

Parfémová značka Valentino mě těší čím dál víc. Naposledy novinkou s jasným a stručným názvem Donna. Jaká je? Poselství dámského parfému Valentino Donna přináší jednoznačně radost, ryzí pocit ženskosti a vědomí přitažlivosti. Na jeho přípravu potřebujete notnou dávku vanilky, zapudrujte o trochu víc než obvykle, odšťavněte italský bergamot, přidejte čerstvě natrhané bulharské růže, absolutní kosatec, potáhněte voňavou kůží a nakonec dodejte pačuli.

Přesný poměr ingrediencí střeží jako oko v hlavě Sonia Constant a Antoine Maisondieu, šéfkuchaři v této parfémové kuchyni. Tandemu se podařilo vytvořit hladivou, květinově – chypre vůni. Prim hraje vanilka a smyslný kosatec, velmi výrazná je i kůže. Voní jako něco nového, co jste si právě koupily a těšíte se na premiérové použití. Valentino je přeborníkem intuitivního napojení na ženskou duši, jeho parfémy jsou další formou, jak ženy „obléknout“. Lehce orientální Donna bude doma všude tam, kde dovolíte své ženské stránce se naplno projevit. P.S: Impozantní vůni můžete obdivovat i zvenku, masivní flakon se neokouká ani po vypotřebování vůně.

V této kategorii nejsou žádné produkty.