Engelsrufer Jedinečné stříbrné šperky

Cromia Made In Italy Luxusní Parfemy Carla Ruiz Bruno Vassari Carla Ruiz Oblique creation EPICA dámské boty BrunoVassari Oblique creation Daniela Dallavalle Oblique creation Daniela Dallavalle Parfémy GUERLAIN Parfémy GUERLAIN BrunoVassari LAURA BIAGIOTTI Daniela Dallavalle Parfémy GUERLAIN Alexander.J EPICA dámské boty ObliqueCreation Alexandre.J OSCAR De La Renta Passioni Oblique creation Mathilda M Daniela Dallavalle Mathilda M Oblečení Daniela Dallavalle Luxusni Parfémy Luxusni Dámské čepice Karla Ruiz luxusní kabelky Karla Ruiz Luxusní Dámské čepice Šperky Luxusní Parfémy luxusni Dámské Čepice Carla Ruiz Oblique creation BrunoVassari Oblique creation BrunaVassari Elisa Cavaletti Daniela Dallavalle Luxusní Damske Čepice Puri Fiji tělová kosmetika Puri Fiji tělová kosmetika Puri Fiji tělová kosmetika Elisa Cavaletti Elisa Cavaletti Elisa Cavaletti Carla Ponti Magic Pearl Magic Pearl
Engelsrufer Jedinečné stříbrné šperky

Engelsrufer. Jedinečné stříbrné šperky Stříbrné šperky Engelsrufer ručně vyrábí mistři zlatníci v německé dílně s láskou a vysokou řemeslnou zručností. Důraz na každý detail, vytříbený vkus a rhodiová povrchová úprava tvoří dokonalou kombinaci, která stříbrný šperk udělá jedinečným. Velmi oblíbené jsou Andělské zvonky jako takové, a samozřejmě i přívěšky ve tvaru anděla. Objevte uklidňující zvuk rolničky, vyberte si barvu podle jejího významu a doplňte jí andělským křídlem, prstenem nebo náušnicemi. Fantazie meze nezná a krása skrývá nekonečně mnoho kombinací. Kombinací stříbrna s keramikou, pravými kameny nebo lakovanou ocelí. Inspirací pro tyhle překrásné šperky jsou mexické boly - přečtěte si celý příběh značky. Ozdobte se harmonií a nechte se unést na vlnách elegance! Věříte ve strážného anděla? Dá práci si ho představit a ještě těžsí je zavolat ho k sobě. Starověká tradice říká, že andělský zvonek, Engelsrufer, je vzácný stříbrný šperk křehký jako anděl a zároveň tak mocný, aby pomohl v těžkých chvílích. Přivolejte si ho! Stříbrné šperky Engelsrufer jsou velmi oblíbené nejen mezi těhotnými ženami (známý jako těhotenská rolnička), pro které byla původní předloha vymyšlena, ale zdobí ženy všeho věku, postavení i stylu. Andělské šperky jsou nedílnou součástí žen, které mají sty.

Boutique Iveta SRO číslo registračni 14957

Dbáme na to, aby prodávané zboží bylo původní a splnilo všechny povinné náležitosti, jakkoliv se vám (i nám) můžou zdát nesmyslné. Ano, všechny prodávané šperky jsou v souladu s puncovním zákonem.

Výroba a materiály..

šperky jsou vyrobeny ze sterlingového stříbra ryzosti 925, jsou rhodiované, zlacené, růžově zlacené nebo pokovené černým rutheniem. Při výrobě šperků Engelsrufer jsou používány materiály: zirkony, křišťál, sklo, keramika, polo-drahokameny, sladkovodní perly, perleť, mosaz nebo lak.

Řadit podle:
Zobrazit:
seznam mřížka
Engelsrufer Jedinečné stříbrné šperky
Řetízek ENGELSRUFER malá oka stříbrný 50 cm Řetízek kod ERN-50-E Řetízky Záruka: 2 roky Barva:..
Založeno na 0 recenzích.
1 380 Kč Bez daně:
1 380 Kč
Engelsrufer Jedinečné stříbrné šperky
Stříbrný přívěšek ANDĚL se zirkony (malý) vel S . Klenotníci v německu totiž fasují všech 72 zirk..
Založeno na 0 recenzích.
1 700 Kč Bez daně:
1 700 Kč
Engelsrufer Jedinečné stříbrné šperky
Náhrdelník ENGELSRUFER Anděl stříbrný Stříbrné šperky Engelsrufer ryzosti 925/1000 z rukou německ..
Založeno na 0 recenzích.
1 700 Kč Bez daně:
1 700 Kč
Engelsrufer Jedinečné stříbrné šperky
Kombinací manuální zručnosti a lásky k řemeslu vzniknul nejoblíbenější andělský šperk. 52 mm krásné ..
Založeno na 0 recenzích.
2 800 Kč Bez daně:
2 800 Kč
Engelsrufer Jedinečné stříbrné šperky
Stříbrný řetízek pro každý andělský přívěsek, ať je malý, velký, buclatý nebo kulatý. To samé pla..
Založeno na 0 recenzích.
1 540 Kč Bez daně:
1 540 Kč