Inca Collagen Náhled produktu

Inca Collagen

  • Model:Inca Collagen
  • Dostupnost:Na skladě
1 260 Kč Bez daně:
1 260 Kč

Inca Collagen je doplněk stravy. Obsahuje 100% čistý mořský kolagen bez přísad.

Inca Collagen je výživový doplněk, který ovlivňuje buněčnou obnovu, regeneraci a výživu chrupavek, kloubů, kostí, pleti, kůže, nehtů a vlasů. Vaše tělo kolagen přirozeně tvoří. Jeho produkce se ale po 25. roce snižuje a objevují se známky stárnutí. Doplněním kolagenu tento proces významně zpomalíte.

- 100% mořský kolagen bez přísad
- Nejsilnější a nejčistší kolagen typu I., II. a III.
- V denní dávce 3000 miligramů
- Bioaktivní, vaše tělo jej použije, jako by si ho vyrobilo samo
- Inca Collagen se rozpouští ve vodě
- Bez chuti a barvy

Obsah balení
V jednom balení Inca Collagenu (90 000 mg) naleznete 30 zlatých sáčků. Každý s obsahem 3 000 mg hydrolyzovaného kolagenu z mořských ryb.
Každý sáček obsahuje kolagen typu I., II., III. ve formě prášku, který je rozpustný ve vodě, ovocném džusu, mléku, nebo jiné studené tekutině s výjimkou grapefruitového džusu.
Sáčky jsou lehké, skladné a praktické. Nezaberou vám téměř žádné místo.
1000 mg Inca Collagenu stojí necelých 14 Kč, nejlepší poměr cena/výkon na trhu.

~~Jak s Inca Collagenem začít

Pokud s Inca Collagenem začínáte, je důležité, abyste absolvovali úvodní dvouměsíční kúru. Tato kúra spočívá v pravidelném užívání přípravku jeden sáček denně. Ten si jednoduše rozmícháte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu nebo mléka.

Kdy Inca Collagen užívat?

Někteří sportovci si Inca Collagen berou na noc, aby maximálně podpořili regenerační procesy, které běží, když spíte. Ale pokud se rozhodnete kolagen brát ráno, rozhodně tím nic nezkazíte. Je jedno, jestli kolagen budete pít ráno nebo večer, rozhodnutí je na vás.

Už Inca Collagen beru

Pokud již Inca Collagen užíváte a úvodní dvouměsíční kúru máte za sebou, doporučujeme přípravek užívat ideálně v poměru jeden sáček každý třetí den. Po využívání celého balení v režimu 1 sáček co 3 dny můžete až na 12 týdnů vysadit, aniž by jeho efekt odezněl.

Inca Collagen v akutních případech

Pokud trpíte akutním nedostatkem kolagenu, užívejte 3 sáčky Inca Collagenu denně po dobu alespoň 1 týdne. Nepřesahujte nejvyšší doporučené dávkování 10 000 miligramů kolgenu denně.

 

Recenze (0)

  1. Nejhorší
  2. Nejlepší
Pokračovat

Štítky

Doplněk stravy