Alexandre.J

BrunoVassari BrunaVassari Oblique creation Oblique creation BrunoVassari Daniela Dallavalle Daniela Dallavalle Oblique creation BrunoVassari Parfémy GUERLAIN Parfémy GUERLAIN LAURA BIAGIOTTI Parfémy GUERLAIN Daniela Dallavalle EPICA dámské boty Alexander.J ObliqueCreation OSCAR De La Renta Engelsrufer Alexandre.J Passioni Oblique creation Daniela Dallavalle Mathilda M Mathilda M Oblečení Artdeco Karla Ruiz Luxusni Parfémy luxusní kabelky Oblique creation Karla Ruiz Kožená obuv Luxusní Parfémy Šperky Dětské zboží Daniela Dallavalle PennyBleck Oblique creation Luxusní Parfemy Artdeco Elisa Cavaletti Cromia Made In Italy EPICA dámské boty Oblique creation
Alexandre.J

Značka Alexandre.J je francouzkou značkou niche parfémů,založenou v roce 2012 Alexandre.J francouzský designér a umělec ,který je velkým milovníkem historie a cestování .Tyto záliby promítá do svých jedinečních parfémů,které jsou vždy tvořeny těma nejvzácnějšími a nejkvalitnějšími ingrediencema sěta.Okouzlujíci vůně Alexandra J v sobě ukrývají atmosvéru orienut a francouzké barokní architektury

Architekt předmětů a smyslů

Alexandre.J je francouzský umělec s divokou myslí a cvičeným okem. Má obrovskou touhu po objevování. Je hluboce spjatý se svou rodnou Francií, ale nesmírně rád prozkoumává jiné kultury a hledá v nich inspiraci. Dychtí po vědění. Jeho jedinečná vize světa přinesla nový život do říše módy a krásy. 

Každá nová zkušenost je příležitostí k hlubokému poznání. Láska k umění a historii ho každý den nutí prozkoumávat různá umělecká prostředí. Miluje moderní i klasické umění. S obrovskou vášní tvoří exkluzivní předměty a parfémy a prodává je po celém světě. Svým zbožím zásobuje exkluzivní obchodní domy ve více než 60 zemích světa.

Niche vůně kladou důraz na individualitu

Každý parfémový skvost pod jeho značkou rozkrývá širokou řadu olfaktorních nót. Vůně jsou vytvořené ze vzácných a noblesních ingrediencí, bez jakýchkoli limitů. Zdůrazňují individualitu svého majitele. Požitek z vůně je pro něj to nejdůležitější. Mezi ostatními rozhodně vyčnívají. 

Požitek z vůně je to nejdůležitější

Kdo tvoří vůně?

Parfémovou značku vytvořil v roce 2012. Její esencí je luxus, zkušenost, know-how a kreativita. Část kreativního týmu sídlí v Paříži a část v Dubaji. Tak dokáží perfektně mísit obě kultury a dávat vůním jejich originální vyznění.

Unikátní a kreativní umělecké díloParfémy tvoří 3 parfumérky. Dvě z nich, Amélie Bourgeois a Anne-Sophie Behaghel, přetvářejí emoce a pocity do vůní ve společném studiu s názvem Flair. Třetí parfumérka, Emna Doghri, stojí za projektem Floralys Fragrances, výrobnou parfémů nejvyšší kvality. Vonné oleje se vyrábějí kde jinde než ve slavném městě Grasse, evropské kolébce parfémů.

 

Řadit podle:
Zobrazit:
seznam mřížka
Alexandre.J
Květinový niche parfém podtrhne vaši ženskost nótami kosatce a čerstvého ovoce. Elegantní vůně pro p..
Založeno na 0 recenzích.
2 650 Kč Bez daně:
2 650 Kč
Alexandre.J
Nahlédněte do tajemství exotických dřevin a koření s niche parfémem Golden Oud. Vzácné ingredience h..
Založeno na 0 recenzích.
2 650 Kč Bez daně:
2 650 Kč
Alexandre.J
Art Deco byl také, když velké parfémové domy zahájily své první soliflores. Majestic Amber vzdává ho..
Založeno na 0 recenzích.
3 250 Kč Bez daně:
3 250 Kč